Jedne z najlepszych automatów do gry w Reno

Reno

Jak wiadomo, automaty do gier biją rekordy popularności nie tylko w kasynach online, ale również w kasynach stacjonarnych, w tym w Las Vegas i Reno. Powodem jest fakt, że są proste w obsłudze i nie wymagają od gracza długiego ćwiczenia strategii. A to dlatego, że wyniki na slotach opierają się na szczęściu. W związku z tym, będąc w Reno, warto szukać najlepszych automatów do gry, takich jak te na naszej liście.

Smokin Hot Stuff Wicked Wheel

Smokin’ Hot Stuff Wicked Wheel to innowacyjna gra wrzutowa online z 243 sposobami na wygraną, progresywnym bonusem typu pick i mnożnikami Hot Stuff. Gra została stworzona przez Microgaming, jednego z wiodących dostawców oprogramowania i twórców kasynowych gier online.

Głównym celem gry jest dopasowanie symboli na trzech lub więcej bębnach, od lewej do prawej. Gra zawiera również symbole Wild, które są losowo aktywowane podczas rozgrywki. Symbole Wild mogą zastąpić każdy inny symbol z wyjątkiem symbolu Scatter.

Dwa symbole Scatter aktywują darmowe spiny, gdy na bębnach znajdują się trzy lub więcej symboli Scatter. Te darmowe spiny można ponownie uruchomić podczas gry, o ile nadal mamy je do wykorzystania w bieżącej rundzie.

Big Money Burst

Big Money Burst to nowoczesny automat, gdzie nie istnieją symbole Wild ani symbole Scatter. Zamiast tego, rozgrywka opiera się na funkcji „burst”, która zapewnia mnożniki zwycięskich kombinacji. Po prostu musimy umieszczać słowa „Big” i „Money” na bębnach 1 i 2, a także ustawiać symbole „Coins” na sąsiednich bębnach, aby zgarnąć wygraną.

Takie podejście może aktywować efekt mnożnikowy. Dlatego, jeśli na ekranie pojawią się dwa lub więcej symboli Coins, zostaną pomnożone przez liczbę, która wyświetla się obok nich (maksymalnie pięć razy).

Zeus Power Link

W Zeus Power Link rozgrywka toczy się na zestawie bębnów 5×5, 25 liniach wygrywających i z pomocą różnych symboli. Jeżeli pojawi się co najmniej sześć symboli nagród kredytowych, jest aktywowana funkcja Power Link. Jest to funkcja typu „Hold and Spin”, pozwalająca wygrać więcej nagród kredytowych, które może ulepszyć błyskawica Zeusa.

Motyw tego automatu oparty jest na mitologii greckiej, a Zeus odgrywa rolę symbolu Wild. Gra oferuje szereg funkcji bonusowych, takich jak darmowe spiny, mnożniki, symbole Wild i symbole Scatter.

Funkcja darmowych spinów pojawia się wtedy, gdy w dowolnym miejscu na bębnach pojawiają się co najmniej trzy symbole darmowych spinów. Symbole Scatter również można znajdować podczas całej rozgrywki. Ponadto, w dowolnym momencie nagroda może też zostać zwiększona lub zmieniona na symbole czerwonej błyskawicy.

Fu Dao Le

Automat do gry Fu Dao Le wykorzystuje motyw azjatycki z symbolami reprezentującymi szczęście. Slot wyposażony jest w 243 sposoby na wygraną oraz symbol Wild, który zastępuje wszystkie inne symbole z wyjątkiem symbolu Scatter. Ponadto, podczas rozgrywki gracze mają wiele możliwości na zdobycie darmowych spinów i innych nagród, takich jak mnożniki wygranych.

Fu Dao Le oferuje aż cztery jackpoty progresywne, zaczynając od minijackpotu, a następnie przechodząc do jackpotów mniejszych, większych i maksymalnych. Nie jest to gra, która może uczynić z nas milionerów. Jednak, jeśli dopisze nam szczęście i trafimy nagrodę główną, wówczas możemy wzbogacić się o dziesiątki tysięcy dolarów.

Cash Xtreme

W slocie Cash Xtreme znajduje się funkcja o tej samej nazwie, która uruchamiana jest po zdobyciu co najmniej pięciu symboli bonusowych, zawierających nagrody kredytowe lub progresywne. Nagrody progresywne to specjalna funkcja w Cash Xtreme, a aktualny jackpot progresywny wyświetlany jest u góry ekranu.

Możemy wygrywać na tym slocie nagrody progresywne, umieszczając odpowiednią liczbę symboli bonusowych na bębnach – od pierwszego do piątego. Jeśli trafimy co najmniej jeszcze jeden symbol bonusowy podczas darmowych spinów, nasz mnożnik pozostanie na najwyższym poziomie, jaki może osiągnąć podczas tej funkcji. I nie ma ograniczeń w kwestii tego, ile razy możemy zdobyć symbol bonusowy i zwiększyć swój mnożnik.

Umieszczenie trzech, czterech lub pięciu symboli bonusowych w 8, 16 lub 24 darmowych grach aktywuje funkcję Free Games. Mnożnik losowy dla każdej z tych gier jest taki sam jak mnożnik dla gry bonusowej.

Warto też zaznaczyć, że znakomitą alternatywą fizycznych slotów są automaty online, które w najlepszych kasynach internetowych obejmują znakomite bonusy bez depozytu, dzięki czemu rozgrywka staje się przyjemniejsza i mniej ryzykowna.