Wakacje na Korfu – co warto zobaczyć?

Grecja to jeden z tych wakacyjnych kierunków, które przyciągają każdego roku wielu Polaków. Znakomita pogoda, świetne połączenia samolotowe i możliwość miłego spędzenia czasu sprawiają, że jest to warty uwagi kierunek. Stanowi dobry wybór dla singli, par, jak i całych rodzin. Dodatkowo bardzo często Korfu dostępne jest w ofertach last minute. Dzięki temu wyjazd na wakacje może być jeszcze tańszy i dostępny dla szerszej grupy turystów, którzy szukają idealnego miejsca do wypoczynku w najlepszych warunkach.

Najważniejsze atrakcje na Korfu

Wybierając się na beztroski relaks w ofercie all inclusive na Korfu, warto odwiedzić kilka pobliskich atrakcji. Na wyspie znajdują się nie tylko piękne plaże, ale również wiele zabytków i atrakcji przygotowanych m.in. dla miłośników sportów wodnych.

Zwiedzanie wyspy najlepiej rozpocząć od stolicy. Centrum miasta wpisane na listę UNESCO to wyjątkowe miejsce, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Wybierając się na wczasy poprzez ofertę Turystyczny Ninja, można dostać się bezpośrednio do stolicy i poznać wszystkie lokalne atrakcje, które zostały przygotowane dla odwiedzających. Wakacje dzięki temu będą umożliwiały również poznanie lokalnej kultury i zdobycie wielu cennych informacji na temat przygotowanych dla odwiedzających atrakcji.

Półwysep Kanoni to kolejne miejsce, do którego warto się udać. To właśnie tu znajduje się najpopularniejszy na całej wyspie punkt widokowy. Pozwala obserwować wyspę i podziwiać malownicze widoki, które czekają na odwiedzających zwłaszcza w okresie letnim. Decydując się na podróże na Korfu, warto uwzględnić to miejsce.

Paleokastritsa to jedno z najciekawszych miast oferujące dostęp do wielu plaży. Stanowi idealne miejsce na urlop dla miłośników opalania i korzystania ze znakomitej pogody. Pozwala zrelaksować się i wyciszyć w pięknych okolicznościach przyrody. Przez wielu miejsce to jest określane jednym z najbardziej malowniczych na całej wyspie. Pozwala wypocząć i skorzystać z ciepłej wody. Stanowi doskonały wybór dla wszystkich osób.

La Grotta to kolejne warte odwiedzenia miejsce. Jest to niewielki beach bar, który znajduje się pośród pobliskich klifów. Oferuje wiele atrakcji dla odwiedzających. Pozwala na skoki do wody z pobliskich klifów, a także skosztowanie wielu lokalnych dań, które z pewnością przypadną do gustu każdemu z odwiedzających.

Turystyczny Ninja – znajdź najlepsze oferty last minute w niskiej cenie

Chcąc znaleźć najlepszą ofertę last minute wakacji na Korfu, warto sprawdzić serwis Turystyczny Ninja. Zbiera najciekawsze oferty wypoczynku i pozwala odszukać kierunki idealne na wakacje. Oferty na wakacje obejmują zarówno przelot, jak i hotel i najważniejsze atrakcje na miejscu. Dzięki temu każdy turysta chcący w ciekawy sposób spędzić urlop może zaplanować wyjazd, który będzie pozwalał na relaks w najlepszych do tego warunkach. Będzie stanowił okazję do wypoczynku w niezwykle interesującym miejscu.

Turystyczny Ninja to regularnie publikowane kolejne oferty wakacyjne. Obejmują zarówno wypoczynek w formie all inclusive, jak i wakacje wymagające samodzielnej organizacji. Każdy w serwisie Turystyczny Ninja dzięki temu znajdzie coś dla siebie i wybierze kierunek, który spełni wszystkie oczekiwania. Pozwoli na zrelaksowanie się i poznanie zupełnie nowego miejsca. Oferty dotyczą nie tylko Korfu i Grecji, ale również hiszpańskiej Costa del Sol i wielu innych regionów na całym świecie. Turystyczny Ninja to pełna pomoc w wyborze dobrej jakości ofert, na których mogą zyskać turyści szukający ciekawej opcji wakacyjnego wyjazdu z Polski.